|
60 m M |
1. |
9.25 |
3 s5 |
|
MAJKA Jan
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2012 |
Z/0359/21 |
U14
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
+0.3 |
-- |
LDK! |
|
2. |
9.26 |
1 s1 |
|
BORUTA Jan
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2013 |
Z/10514/21 |
U12
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
0.0 |
-- |
LDK! |
|
3. |
9.55 |
2 s2 |
|
RÊBACZ Wiktor
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2011 |
|
U14
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
-0.8 |
-- |
|
|
4. |
9.79 |
2 s2 |
|
BUDZIŃSKI Wojciech
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2013 |
Z/0194/24 |
U12
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
0.0 |
-- |
|
|
100 m M |
1. |
11.52 |
1 |
|
TKACZYK Filip
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2007 |
Z/1416/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
III |
|
|
2. |
11.55 |
2 |
|
BECELA Piotr
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/0025/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
III |
LDK! |
KN B
|
3. |
11.60 |
1 e1 |
|
BECELA Piotr
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/0025/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-3.1 |
III |
LDK! |
KN B
|
4. |
11.62 |
2 e1 |
|
TKACZYK Filip
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2007 |
Z/1416/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-3.1 |
III |
|
|
5. |
11.67 |
3 |
|
ARNDT Marek
|
UKS Przełaj Żerków
|
|
2006 |
Z/0094/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
III |
|
|
6. |
11.78 |
3 s1 |
|
MĄCZKOWIAK Adam
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
Z/0715/20 |
U16
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
-0.3 |
IV |
LDK! |
|
7. |
11.86 |
1 e3 |
|
OLSZEWSKI Hubert
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2008 |
Z/1142/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-3.2 |
IV |
LDK! |
OSU
|
8. |
11.87 |
2 e3 |
|
ARNDT Marek
|
UKS Przełaj Żerków
|
|
2006 |
Z/0094/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-3.2 |
IV |
|
|
9. |
11.90 |
3 e3 |
|
KRAMSKI Norbert
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/13125/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-3.2 |
IV |
LDK! |
|
10. |
11.90 |
4 |
|
KOTLARSKI Mateusz
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2005 |
Z/5215/18 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
IV |
LDK! |
KN B
|
11. |
11.94 |
1 e2 |
|
TYLAK Łukasz
|
UKS D±b Suchy Las
|
|
1990 |
Z/1668/12 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.9 |
-- |
|
|
12. |
11.95 |
5 |
|
MŁYNOWSKI Stanisław
|
UKS D±b Suchy Las
|
|
2005 |
Z/0397/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
IV |
|
|
13. |
11.95 |
6 |
|
TYLAK Łukasz
|
UKS D±b Suchy Las
|
|
1990 |
Z/1668/12 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
-- |
|
|
14. |
12.00 |
2 e2 |
|
MŁYNOWSKI Stanisław
|
UKS D±b Suchy Las
|
|
2005 |
Z/0397/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.9 |
IV |
|
|
15. |
12.07 |
6 s1 |
|
NOWACZYK Michał
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2008 |
Z/6704/22 |
U18
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
-0.3 |
IV |
|
|
16. |
12.09 |
4 e3 |
|
KOTLARSKI Mateusz
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2005 |
Z/5215/18 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-3.2 |
IV |
LDK! |
KN B
|
17. |
12.14 |
1 f2 |
|
POTRYKOWSKI Artur
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009 |
Z/4869/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.3 |
IV |
LDK! |
|
18. |
12.24 |
3 e2 |
|
JAŁOSZYŃSKI Gerard
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/3537/23 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.9 |
-- |
|
|
19. |
12.25 |
4 e2 |
|
SADZA Filip
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2008 |
Z/12441/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.9 |
-- |
LDK! |
|
20. |
12.25 |
1 e4 |
|
POTRYKOWSKI Artur
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009 |
Z/4869/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.5 |
V |
LDK! |
|
200 m M |
1. |
20.96 |
3 s1 |
|
WYKROTA Patryk
|
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
|
|
2000 |
Z/1067/17 |
Sen
|
WP
|
Johannesburg (RSA) (M)
|
2024-03-27 |
-0.8 |
M |
|
KNS
|
300 m M |
1. |
34.31 |
1 s1 |
|
TOMCZAK Krzysztof
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/4602/22 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
2. |
34.76 |
2 s1 |
|
BŁASZCZYK Jakub
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2005 |
Z/5011/19 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
KNF
|
3. |
35.73 |
3 s1 |
|
AYDINER Denzel
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2006 |
Z/10595/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
4. |
36.25 |
4 s1 |
|
RAUHUT Damian
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2007 |
Z/0300/20 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
5. |
36.38 |
1 s6 |
|
RAUHUT Patryk
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2009 |
Z/3084/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
II |
LDK! |
|
6. |
36.59 |
1 s2 |
|
OLSZEWSKI Hubert
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2008 |
Z/1142/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
7. |
36.85 |
2 s2 |
|
SIKORSKI Cyprian
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2008 |
Z/5585/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
8. |
37.20 |
3 s2 |
|
ARNDT Marek
|
UKS Przełaj Żerków
|
|
2006 |
Z/0094/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
9. |
37.36 |
5 s1 |
|
TYLAK Łukasz
|
UKS D±b Suchy Las
|
|
1990 |
Z/1668/12 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
10. |
37.58 |
4 s2 |
|
GOWGIEL Kacper
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2007 |
Z/3132/19 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
11. |
37.72 |
5 s2 |
|
GOGOLEWSKI Mikołaj
|
MKS-MOS Šrem
|
|
2008 |
Z/9328/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
12. |
37.72 |
1 s3 |
|
STEC Tymon
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2007 |
Z/4547/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
13. |
38.05 |
2 s6 |
|
SIUDA Krzysztof
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
Z/4419/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
OSU
|
14. |
38.09 |
1 s5 |
|
METELSKIY Maxim
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2007 |
Z/4867/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
15. |
38.16 |
2 s5 |
|
RZYSKI Albert
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2008 |
Z/6261/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
16. |
38.34 |
2 s3 |
|
SADZA Filip
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2008 |
Z/12441/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
17. |
38.55 |
3 s3 |
|
MELER Mateusz
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2006 |
Z/0915/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
18. |
38.61 |
6 s2 |
|
PROTASEWICZ Jakub
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2008 |
Z/11312/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
19. |
39.06 |
4 s3 |
|
SMARDZ Szymon
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2008 |
Z/0126/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
20. |
39.27 |
5 s3 |
|
MIROFORIDIS Piotr
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2008 |
Z/13153/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
600 m M |
1. |
1:23.59 |
1 s1 |
|
RZEMPOŁUCH Bartosz
|
UKS Sprinter Słodków
|
|
2008 |
Z/0298/20 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
KN B
|
2. |
1:24.31 |
2 s1 |
|
GOMUŁKA Ksawery
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2005 |
Z/0160/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
3. |
1:29.40 |
3 s1 |
|
SOWA Dawid
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
Z/0355/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
OSU
|
4. |
1:29.76 |
4 s1 |
|
GÓRCZAK Krzysztof
|
LKS Sana Ko¶cian
|
|
2000 |
Z/1710/20 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
5. |
1:29.86 |
5 s1 |
|
WLEKŁY Aleksander
|
LKS Sana Ko¶cian
|
|
2006 |
Z/4225/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
6. |
1:30.18 |
1 s2 |
|
WACHOWIAK Remigiusz
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2006 |
Z/14601/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
7. |
1:30.56 |
6 s1 |
|
KAŹMIERCZAK Kamil
|
MKS-MOS Šrem
|
|
2007 |
Z/3923/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
8. |
1:30.60 |
2 s2 |
|
FALKOWSKI Julian
|
SKS Unia Swarzêdz
|
|
2008 |
Z/0803/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
9. |
1:30.90 |
7 s1 |
|
NOLBERT Wiktor
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2008 |
Z/3211/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
10. |
1:31.32 |
8 s1 |
|
SZŁAPKA Tymoteusz
|
MKS-MOS Šrem
|
|
2009 |
Z/9329/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
|
|
11. |
1:32.41 |
9 s1 |
|
HANDKE Mikołaj
|
UKS Jedynka Gostyń
|
|
2004 |
Z/1073/19 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
12. |
1:34.34 |
10 s1 |
|
MIKOŁAJCZAK Leon
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
Z/0164/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
|
13. |
1:34.59 |
3 s2 |
|
SZKUDLAREK Alan
|
LKS Sana Ko¶cian
|
|
2011 |
Z/3985/24 |
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
|
|
14. |
1:40.41 |
4 s2 |
|
MIKULIŃSKI Marcel
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2009 |
Z/4658/24 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
15. |
1:40.98 |
5 s2 |
|
PIECHOWIAK Szymon
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
Z/0354/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
16. |
1:42.29 |
11 s1 |
|
ŠMIAŁEK Artur
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2010 |
Z/12442/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
17. |
1:42.92 |
6 s2 |
|
FRĄSZCZAK Franciszek
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
Z/5926/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
18. |
1:44.98 |
7 s2 |
|
TUPALSKI Dawid
|
niest. Poznań
|
|
2007 |
|
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
19. |
1:45.67 |
8 s2 |
|
TALAR Wiktor
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2011 |
Z/3319/24 |
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
20. |
1:46.44 |
9 s2 |
|
ŠLUSARCZYK Grzegorz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2012 |
Z/10965/21 |
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
800 m M |
1. |
1:53.78 |
3 s3 |
|
PRZYBYLAK Tomasz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/0711/15 |
Sen
|
WP
|
Princeton, NJ (USA) (1)
|
2024-03-30 |
|
II |
LDK! |
|
2. |
1:56.24 |
6 s6 |
|
PRZYBYLAK Tomasz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/0711/15 |
Sen
|
WP
|
Princeton, NJ (USA) (1)
|
2024-04-12 |
|
II |
LDK! |
|
3. |
1:57.10 |
6 s3 |
|
NOWICKI Jakub
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2004 |
Z/1095/18 |
U23
|
WP
|
Louisville, KY (USA) (1)
|
2024-04-05 |
|
III |
LDK! |
|
4. |
1:57.95 |
6 s3 |
|
NOWICKI Jakub
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2004 |
Z/1095/18 |
U23
|
WP
|
Terre Haute, IN (USA) (1)
|
2024-04-20 |
|
III |
LDK! |
|
5. |
2:02.56 |
3 s2 |
|
NOWICKI Jakub
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2004 |
Z/1095/18 |
U23
|
WP
|
Murray, KY (USA) (2)
|
2024-03-23 |
|
-- |
LDK! |
|
6. |
2:04.64 |
12 s2 |
|
NOWICKI Jakub
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2004 |
Z/1095/18 |
U23
|
WP
|
Richmond, KY (USA) (1)
|
2024-04-27 |
|
-- |
LDK! |
|
1000 m M |
1. |
2:31.84 |
1 s1 |
|
KOZŁOWSKI Wojciech
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2005 |
Z/1829/19 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU KN B
|
2. |
2:33.20 |
2 s1 |
|
NIJAKOWSKI Mateusz
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2007 |
Z/0143/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU KN B
|
3. |
2:34.98 |
3 s1 |
|
SZAFRANEK Marcel
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2005 |
Z/0076/23 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
4. |
2:35.80 |
4 s1 |
|
JANIK Mikołaj
|
KS Stal Pleszew
|
|
2003 |
Z/3811/17 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
5. |
2:36.44 |
5 s1 |
|
PAWŁOWSKI Franciszek
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2006 |
Z/13434/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
6. |
2:38.19 |
1 s2 |
|
KULPA Jakub
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2007 |
Z/4863/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
7. |
2:38.81 |
2 s2 |
|
SKRZYPCZAK Jakub
|
UKS Jedynka Gostyń
|
|
2006 |
Z/1505/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
KN B
|
8. |
2:39.57 |
6 s1 |
|
MARGOWSKI Hubert
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2007 |
Z/3446/20 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU KN B
|
9. |
2:40.17 |
7 s1 |
|
WOJTCZAK Mikołaj
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2005 |
Z/0245/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
10. |
2:41.05 |
8 s1 |
|
GÓRECKI Wiktor
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2006 |
Z/14639/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
11. |
2:42.00 |
9 s1 |
|
GRZEGOREK Cyprian
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2007 |
Z/0161/20 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
12. |
2:42.60 |
10 s1 |
|
SZYMCZAK Łukasz
|
KS Stal Pleszew
|
|
2005 |
Z/3059/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
13. |
2:43.68 |
11 s1 |
|
KRZYŻANOWSKI Cyprian
|
MKS Baszta Szamotuły
|
|
2007 |
Z/5506/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
14. |
2:43.99 |
12 s1 |
|
RATKOWSKI Jêdrzej
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2008 |
Z/0303/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
15. |
2:45.02 |
13 s1 |
|
GŁUSZKOWSKI Mateusz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/4503/24 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
16. |
2:45.07 |
3 s2 |
|
GRZYMSKI Franciszek
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2009 |
Z/0290/20 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
OSU
|
17. |
2:47.60 |
14 s1 |
|
LUDERA Szymon
|
SKS Unia Swarzêdz
|
|
2006 |
Z/14740/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
18. |
2:50.70 |
15 s1 |
|
MARZYŃSKI Paweł
|
MKL Jarocin
|
|
2005 |
Z/3061/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
19. |
2:51.51 |
4 s2 |
|
KRUPECKI Marcel
|
SKS Unia Swarzêdz
|
|
2007 |
Z/0715/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
20. |
2:53.07 |
5 s2 |
|
SMURAWA Franciszek
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2008 |
Z/0787/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
1500 m M |
1. |
4:03.62 |
7 s1 |
|
PRZYBYLAK Tomasz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/0711/15 |
Sen
|
WP
|
Bethlehem, PA (USA) (2)
|
2024-04-27 |
|
III |
LDK! |
|
2. |
4:03.98 |
9 s6 |
|
PRZYBYLAK Tomasz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/0711/15 |
Sen
|
WP
|
Fairfax, VA (USA) (1)
|
2024-04-06 |
|
III |
LDK! |
|
2000 m M |
1. |
5:42.47 |
3 s1 |
|
SUCHORA Cezary
|
LKS Sana Ko¶cian
|
|
2005 |
Z/1765/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
KN B
|
2. |
5:45.35 |
4 s1 |
|
WAWRZYNIAK Jakub
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2009 |
Z/4872/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
II |
LDK! |
OSU
|
3. |
5:46.10 |
5 s1 |
|
CHRABĄSZCZ Piotr
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2005 |
Z/4283/20 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU KN B
|
4. |
5:59.04 |
6 s1 |
|
WIETECKI Łukasz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1984 |
Z/10382/21 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
5. |
6:03.18 |
7 s1 |
|
GRZEŠKOWIAK Tomasz
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2006 |
Z/14640/21 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
6. |
6:05.02 |
8 s1 |
|
NOWAK Michał
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
Z/2384/20 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
OSU
|
7. |
6:12.34 |
9 s1 |
|
SZYMCZAK Stanisław
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
Z/0016/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
OSU
|
8. |
6:24.68 |
10 s1 |
|
PUDLISZEWSKI Ignacy
|
UKS Czwórka Ko¶cian
|
|
2007 |
Z/3812/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
9. |
6:25.33 |
11 s1 |
|
BOSY Daniel
|
LKS Sana Ko¶cian
|
|
1989 |
Z/1451/11 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
10. |
6:34.16 |
12 s1 |
|
BOREK Tymoteusz
|
KS Energetyk Poznań
|
|
2009 |
Z/0425/24 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
V |
LDK! |
OSU
|
11. |
7:13.15 |
13 s1 |
|
GOSIENIECKI Paweł
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2010 |
Z/2812/24 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
5 km M |
1. |
14:25 |
51 |
|
NOWICKI Sebastian
|
OKL Oborniki
|
|
1994 |
Z/0344/13 |
Sen
|
WP
|
Armagh (GBR) (2)
|
2024-02-08 |
|
I |
|
|
2. |
15:38 |
17 |
|
WYTWER Błażej
|
LKS Maraton Turek
|
|
1988 |
|
Masters
|
WP
|
Warszawa (M)
|
2024-03-24 |
|
III |
|
|
3. |
15:39 |
18 |
|
ŠWIĄTEK Fabian
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2004 |
Z/1158/18 |
U23
|
WP
|
Warszawa (M)
|
2024-03-24 |
|
III |
LDK! |
|
10000 m M |
1. |
28:48.81 |
3 s1 |
|
DWORCZAK Nikodem
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
1998 |
Z/0525/14 |
Sen
|
WP
|
Philadelphia, PA (USA) (M)
|
2024-04-25 |
|
M |
|
|
2. |
29:22.40 |
35 s1 |
|
DWORCZAK Nikodem
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
1998 |
Z/0525/14 |
Sen
|
WP
|
Palo Alto, CA (USA) (1)
|
2024-03-29 |
|
I |
|
|
3. |
29:40.09 |
6 s1 |
|
NOWICKI Sebastian
|
OKL Oborniki
|
|
1994 |
Z/0344/13 |
Sen
|
WP
|
Ustka (M)
|
2024-04-13 |
|
I |
|
|
4. |
31:06.44 |
5 s2 |
|
WOLSKI Jêdrzej
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2004 |
Z/3292/18 |
U23
|
WP
|
Ustka (M)
|
2024-04-13 |
|
II |
LDK! |
|
5. |
31:24.11 |
6 s2 |
|
MAÆKOWIAK Wiktor
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1999 |
Z/0863/15 |
Sen
|
WP
|
Ustka (M)
|
2024-04-13 |
|
II |
|
|
6. |
32:44.08 |
11 s2 |
|
MURKOWSKI Wiktor
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2002 |
Z/0923/16 |
U23
|
WP
|
Ustka (M)
|
2024-04-13 |
|
II |
LDK! |
|
10 km M |
1. |
29:00 |
2 |
|
NOWICKI Sebastian
|
OKL Oborniki
|
|
1994 |
Z/0344/13 |
Sen
|
WP
|
Poznań (2)
|
2024-03-17 |
|
I |
|
|
2. |
29:41 |
64 |
|
NOWICKI Sebastian
|
OKL Oborniki
|
|
1994 |
Z/0344/13 |
Sen
|
WP
|
Valencia (ESP) (M)
|
2024-01-14 |
|
I |
|
|
3. |
30:03 |
8 |
|
SZYMANOWSKI Krzysztof
|
UKS Czwórka Ko¶cian
|
|
1993 |
Z/1454/11 |
Sen
|
WP
|
Poznań (2)
|
2024-03-17 |
|
I |
|
|
Półmaraton M |
1. |
1:08:55 |
12 |
|
SZYMANOWSKI Krzysztof
|
UKS Czwórka Ko¶cian
|
|
1993 |
Z/1454/11 |
Sen
|
WP
|
Poznań (M)
|
2024-04-14 |
|
II |
|
|
2. |
1:11:17 |
43 |
|
WACKO Marcin
|
niest. Poznań
|
|
1985 |
|
Masters
|
WP
|
Warszawa (M)
|
2024-03-24 |
|
III |
|
|
3. |
1:14:49 |
31 |
|
GRAJEK Mateusz
|
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
|
|
1990 |
|
Sen
|
WP
|
Poznań (M)
|
2024-04-14 |
|
III |
|
|
4. |
1:19:13 |
63 |
|
WIATR Tomasz
|
KB Maniac Poznań
|
|
1974 |
|
Masters
|
WP
|
Poznań (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
|
|
5. |
1:19:28 |
65 |
|
JAGŁA Dawid
|
UKS Przełaj Żerków
|
|
1990 |
|
Sen
|
WP
|
Poznań (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
|
|
6. |
1:19:35 |
66 |
|
PRZYBYŁ Aron
|
KKB Finisz Kalisz
|
|
1984 |
|
Masters
|
WP
|
Poznań (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
|
|
Maraton M |
1. |
2:33:17 |
40 |
|
WACKO Marcin
|
niest. Poznań
|
|
1985 |
|
Masters
|
WP
|
Hannover (GER) (M)
|
2024-04-14 |
|
II |
|
|
2. |
2:44:12 |
120 |
|
ALEKSANDROWICZ Bartosz
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
1987 |
Z/6385/21 |
Masters
|
WP
|
Hamburg (GER) (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
|
|
3. |
2:44:54 |
35 f35 |
|
PIASECKI Krzysztof
|
LKS Orkan Wlkp. Poznań
|
|
1988 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
III |
|
|
4. |
2:45:08 |
128 |
|
RADOŃ Adam
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
1992 |
|
Sen
|
WP
|
Hamburg (GER) (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
|
|
5. |
2:58:11 |
80 f45 |
|
ZBOROWSKI Robert
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
1977 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
-- |
|
|
6. |
2:58:59 |
88 f40 |
|
ZIEMEK Tomasz
|
Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomy¶l
|
|
1979 |
Z/6595/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
-- |
LDK! |
|
7. |
2:59:14 |
90 f45 |
|
RADTKA Tomasz
|
niest. Poznań
|
|
1974 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
-- |
|
|
8. |
3:02:32 |
109 f40 |
|
KOŃKA Tomasz
|
Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomy¶l
|
|
1980 |
Z/4989/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
-- |
LDK! |
|
9. |
3:06:34 |
130 f60 |
|
PŁOCHOCKI Ryszard
|
UKS 12 Kalisz
|
|
1961 |
Z/8995/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
-- |
|
|
10. |
3:37:21 |
263 f45 |
|
KUJAWIŃSKI Artur
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1976 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-23 |
|
-- |
|
|
Bieg 6-godzinny M |
1. |
50400 |
9 |
|
JAŃCZAK Filip
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
1989 |
Z/3669/19 |
Masters
|
WP
|
Warszawa (M)
|
2024-04-20 |
|
-- |
|
|
Przełaj M pomiar rêczny |
1. |
:06:58 r |
2b1 |
|
SZYMCZAK Stanisław |
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
2. |
:07:01 r |
3b1 |
|
SZŁAPKA Tymoteusz |
MKS-MOS Šrem
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
3. |
:07:11 r |
5b1 |
|
KAŁMUCKI Emil |
KKS Biały Orzeł KoŒmin Wielkopolski
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
4. |
:07:22 r |
10b1 |
|
FRĄSZCZAK Franciszek |
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
5. |
:07:34 r |
12b1 |
|
MICHNIKOWSKI Jakub |
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
6. |
:07:38 r |
13b1 |
|
MIKOŁAJCZAK Leon |
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
7. |
:07:39 r |
14b1 |
|
JÓZEFOWIAK Bartłomiej |
MUKS Szok Bojanowo
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
8. |
:07:40 r |
15b1 |
|
KOPCZYŃSKI Oliwier |
PLKS Gwda Piła
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
9. |
:07:41 r |
16b1 |
|
MICHALAK Piotr |
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
10. |
:07:42 r |
17b1 |
|
PIECHOWIAK Szymon |
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
11. |
:07:49 r |
19b1 |
|
MIASKOWSKI Antoni |
UKS Achilles Leszno
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
12. |
:07:53 r |
20b1 |
|
STACHOWIAK Jakub |
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
13. |
:07:57 r |
21b1 |
|
KRECZMER-SOBKOWIAK Patryk |
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
14. |
:08:13 r |
24b1 |
|
NOWACZYK Seweryn |
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
15. |
:08:33 r |
27b1 |
|
CHÊCIŃSKI Wojciech |
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
16. |
:09:11 r |
31b1 |
|
KARMELITA Jan |
LKS Atleta Gniezno
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
17. |
:09:30 r |
34b1 |
|
NOWAK Tobiasz |
KS Stal Pleszew
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
18. |
:09:31 r |
35b1 |
|
DOMAGALSKI Tymoteusz |
KS Stal Pleszew
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
19. |
:09:39 r |
36b1 |
|
WALCZAK Cezary |
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2010 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
20. |
:09:50 r |
1b2 |
|
WAWRZYNIAK Jakub |
KS Energetyk Poznań
|
|
2009 |
|
U16 |
WP |
Stargard (1) |
2024-03-16 |
|
110 m pł MŁ M |
1. |
15.19 |
1 |
|
RAUHUT Patryk
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2009 |
Z/3084/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-0.5 |
II |
LDK! |
|
2. |
15.90 |
1 e1 |
|
RAUHUT Patryk
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2009 |
Z/3084/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.4 |
III |
LDK! |
|
3. |
16.91 |
2 |
|
DOBRZAŃSKI Bogdan
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2009 |
Z/4568/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-0.5 |
III |
|
|
4. |
18.17 |
2 e1 |
|
DOBRZAŃSKI Bogdan
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2009 |
Z/4568/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.4 |
V |
|
|
|
|
DQ |
|
MUSIELEWSKI Kacper
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2009 |
Z/5649/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.4 |
-- |
|
|
110 m pł J MŁ M |
1. |
16.27 |
1 |
|
RZYSKI Albert
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2008 |
Z/6261/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.3 |
IV |
|
OSU
|
2. |
16.46 |
2 |
|
WICZYŃSKI Franciszek
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2008 |
Z/13321/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.3 |
IV |
LDK! |
|
3. |
16.73 |
2 e1 |
|
RZYSKI Albert
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2008 |
Z/6261/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.3 |
-- |
|
OSU
|
4. |
17.13 |
4 |
|
SZEWCZYŃSKI Mateusz
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2008 |
Z/4934/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.3 |
-- |
LDK! |
OSU
|
5. |
17.93 |
3 e1 |
|
SZEWCZYŃSKI Mateusz
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2008 |
Z/4934/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.3 |
-- |
LDK! |
OSU
|
6. |
19.13 |
4 e1 |
|
WICZYŃSKI Franciszek
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2008 |
Z/13321/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-2.3 |
-- |
LDK! |
|
110 m pł M (99.1) M |
1. |
16.56 |
1 |
|
MIKOŁAJCZYK Marcin
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2006 |
Z/1243/22 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-0.5 |
IV |
LDK! |
OSU
|
2. |
17.41 |
1 e1 |
|
MIKOŁAJCZYK Marcin
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2006 |
Z/1243/22 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.4 |
IV |
LDK! |
OSU
|
3. |
18.14 |
2 |
|
GARNCAREK Wojciech
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2006 |
Z/4247/22 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-0.5 |
-- |
LDK! |
OSU
|
4. |
18.27 |
2 e1 |
|
GARNCAREK Wojciech
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2006 |
Z/4247/22 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.4 |
-- |
LDK! |
OSU
|
110 m pł M |
1. |
16.21 |
1 e1 |
|
PITER Damian
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2000 |
Z/3102/15 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
-1.4 |
III |
|
|
Wzwyż M |
1. |
1.85 |
1 |
|
KOTLARSKI Mateusz
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2005 |
Z/5215/18 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
KN B
|
2. |
1.85 |
1 |
|
BECELA Piotr
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/0025/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
KN B
|
3. |
1.80 |
3 |
|
JĄDER Wiktor
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/0027/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
|
4. |
1.80 |
3 |
|
GAŃSKI Jan
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2006 |
Z/1643/19 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
OSU
|
5. |
1.80 |
5 |
|
PITER Damian
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2000 |
Z/3102/15 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
6. |
1.70 |
7 |
|
PROTASEWICZ Jakub
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2008 |
Z/11312/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
7. |
1.60 |
8 |
|
ZYDORKIEWICZ Aleksander
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2007 |
Z/1957/19 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
8. |
1.55 |
9 |
|
MĄCZKOWIAK Adam
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
Z/0715/20 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
9. |
1.55 |
10 |
|
KUBACZYK Maksymilian
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/3135/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
10. |
1.55 |
11 |
|
GRZYMSKI Antoni
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2010 |
Z/1065/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
11. |
1.55 |
12 |
|
PIASKOWY Karol
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2006 |
Z/4864/23 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
12. |
1.55 |
13 |
|
SOWA Dawid
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
Z/0355/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
Tyczka M |
1. |
4.70 |
1 |
|
CZERNIAK Przemysław
|
SL Olimpia Poznań
|
|
1984 |
Z/1609/20 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
I |
|
|
2. |
4.00 |
2 |
|
KRUGER Filip Jêdrzej
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2004 |
Z/5690/19 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
II |
LDK! |
|
3. |
3.90 |
3 |
|
KRÓL Tomasz
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2008 |
Z/1698/20 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
KN B
|
4. |
3.80 |
4 |
|
WRÓBLEWSKI Witold
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2010 |
Z/1699/20 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
|
5. |
3.70 |
5 |
|
GÓRSKI Maciej
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2009 |
Z/14719/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
|
6. |
3.50 |
6 |
|
RUCIŃSKI Krzysztof
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2008 |
Z/11712/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
KN B
|
7. |
3.20 |
7 |
|
JAZDON Szymon
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2009 |
Z/1428/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
|
8. |
3.00 |
8 |
|
GURJEW Grzegorz
|
SL Olimpia Poznań
|
|
2010 |
Z/4184/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
V |
LDK! |
|
|
|
NM |
|
POŠPIECH Paweł
|
SL Olimpia Poznań
() |
|
2006 |
Z/4802/19 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
KNF
|
W dal M |
1. |
6.28 |
0 |
|
BARTKOWIAK Stanisław
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2007 |
Z/1027/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+0.3 |
IV |
|
OSU
|
2. |
5.68 |
0 |
|
LIBERA Tobiasz
|
MKS Baszta Szamotuły
|
|
2008 |
Z/3634/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.4 |
-- |
|
|
3. |
5.54 |
0 |
|
WICZYŃSKI Franciszek
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2008 |
Z/13321/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+2.0 |
-- |
LDK! |
|
4. |
5.51 |
0 |
|
MĄCZKOWIAK Adam
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
Z/0715/20 |
U16
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
+0.7 |
-- |
LDK! |
|
5. |
5.50 |
1 |
|
SOBIERAJSKI Oskar
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2005 |
Z/1645/19 |
U20
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
-1.0 |
-- |
|
|
6. |
5.03 |
7 |
|
MUSIAŁ Wiesław
|
MKS-MOS Šrem
|
|
1957 |
Z/2561/21 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+2.0 |
-- |
|
|
7. |
4.99 |
3 |
|
GRZEBIETA Igor
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2010 |
|
U16
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
-1.2 |
-- |
|
|
8. |
4.91 |
8 |
|
JANKOWSKI Adam
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2010 |
Z/2461/20 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+0.8 |
-- |
LDK! |
|
9. |
4.44 |
0 |
|
ANTCZAK Wojtek
|
KS Stal Pleszew
|
|
2010 |
Z/12680/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+0.7 |
-- |
LDK! |
|
10. |
4.10 |
12 |
|
MAJEWSKI Marcel
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2011 |
Z/0360/21 |
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.9 |
-- |
LDK! |
|
11. |
3.92 |
0 |
|
STASZKIEWICZ Tymon
|
LKS Atleta Gniezno
|
|
2012 |
Z/13145/21 |
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.5 |
-- |
|
|
W dal M z wiatrem |
1. |
6.71 |
1 |
|
BARTKOWIAK Stanisław
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2007
|
|
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+2.2
|
2. |
5.79 |
4 |
|
LIBERA Tobiasz
|
MKS Baszta Szamotuły
|
|
2008
|
|
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+2.5
|
3. |
5.64 |
5 |
|
WICZYŃSKI Franciszek
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2008
|
|
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+3.3
|
4. |
5.61 |
2 |
|
MĄCZKOWIAK Adam
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010
|
|
U16
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
+3.5
|
5. |
5.17 |
6 |
|
KUPAJ Szymon
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2005
|
|
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+3.5
|
6. |
4.83 |
9 |
|
SKRZYPCZAK Michał
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2011
|
|
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+2.2
|
7. |
4.73 |
10 |
|
ANTCZAK Wojtek
|
KS Stal Pleszew
|
|
2010
|
|
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+2.4
|
8. |
4.22 |
11 |
|
STASZKIEWICZ Tymon
|
LKS Atleta Gniezno
|
|
2012
|
|
U14
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+3.5
|
W dal strefa M |
1. |
4.18 |
1 f2 |
|
FURGAŁA Eryk
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2013 |
Z/3121/24 |
U12
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
0.0 |
-- |
|
|
2. |
4.17 |
1 |
|
WOLF Szymon
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2013 |
|
U12
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
0.0 |
-- |
|
|
3. |
3.95 |
14 |
|
MAJKA Jan
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2012 |
Z/0359/21 |
U14
|
WP
|
Lubawka (1)
|
2024-04-27 |
0.0 |
-- |
LDK! |
|
Trójskok M |
1. |
12.90 |
1 |
|
JĄDER Wiktor
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/0027/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+0.7 |
IV |
LDK! |
|
2. |
12.86 |
2 |
|
GARNCAREK Wojciech
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2006 |
Z/4247/22 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.7 |
IV |
LDK! |
OSU
|
3. |
12.57 |
3 |
|
BARTKOWIAK Stanisław
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2007 |
Z/1027/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.1 |
-- |
|
OSU
|
4. |
11.67 |
4 |
|
LIBERA Tobiasz
|
MKS Baszta Szamotuły
|
|
2008 |
Z/3634/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.2 |
-- |
|
|
Wieloskok M |
1. |
11.75 |
1 |
|
MALESZKA Mateusz
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2009 |
Z/13264/21 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+1.6 |
IV |
LDK! |
|
2. |
11.23 |
0 |
|
ANTOSZEK Nikodem
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009 |
Z/3064/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+0.6 |
V |
LDK! |
|
Wieloskok M z wiatrem |
1. |
11.32 |
2 |
|
ANTOSZEK Nikodem
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009
|
|
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
+3.1
|
Kula (4) M |
1. |
6.88 |
3 |
|
KADZISZEWSKI Marcel
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2011 |
Z/3120/24 |
U14
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
|
-- |
|
|
Kula (5) M |
1. |
13.85 |
2 |
|
PANCEWICZ Maciej
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2008 |
Z/3765/21 |
U18
|
WP
|
Aleksandrów Łódzki (1)
|
2024-04-27 |
|
III |
|
|
2. |
13.09 |
1 |
|
PAWLAK Oskar
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2010 |
Z/0923/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
|
|
3. |
12.30 |
1 f2 |
|
ROBAK Artur
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2007 |
Z/0127/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
4. |
10.13 |
3 |
|
WALA Ksawery
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
Z/6213/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
5. |
9.82 |
2 f2 |
|
BUDNY Bartosz
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2008 |
Z/6260/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
6. |
9.08 |
8 f2 |
|
PERZ Piotr
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2009 |
Z/6204/23 |
U16
|
WP
|
Sulêcin (1)
|
2024-04-26 |
|
-- |
|
|
7. |
8.94 |
4 |
|
SAMMLER Patryk
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2010 |
Z/6075/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
8. |
5.96 |
6 |
|
BAŁTAKI Nikodem
|
LKS Atleta Gniezno
|
|
2009 |
Z/0092/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Kula (6) M |
1. |
9.02 |
1 |
|
PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2005 |
|
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Kula (7.26) M |
1. |
12.13 |
1 |
|
SROKA Wiktor
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2003 |
Z/2478/20 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
|
|
2. |
9.06 |
2 |
|
ORŁOWSKI Wojciech
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1978 |
|
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
3. |
7.61 |
3 |
|
HUMBLA Zbigniew
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1983 |
|
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Dysk (1) M |
1. |
39.27 |
1 |
|
PAWLAK Oskar
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2010 |
Z/0923/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
|
|
2. |
37.77 |
2 |
|
POLUS Cyprian
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2010 |
Z/6666/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
|
|
3. |
35.50 |
3 |
|
DYBIONKA Antoni
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2009 |
Z/4304/24 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
|
|
4. |
28.09 |
4 |
|
SAMMLER Patryk
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2010 |
Z/6075/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
5. |
26.92 |
5 |
|
WALA Ksawery
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
Z/6213/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
6. |
20.88 |
17 f70 |
|
KAPTURSKI Andrzej
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1949 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-20 |
|
-- |
|
|
7. |
19.58 |
19 f70 |
|
BAURA Marian
|
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
|
|
1952 |
Z/3751/22 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-20 |
|
-- |
|
|
8. |
16.26 |
6 |
|
WRÓBEL Oliwier
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2010 |
Z/5142/22 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
Dysk (1.5) M |
1. |
40.19 |
2 |
|
PANCEWICZ Maciej
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2008 |
Z/3765/21 |
U18
|
WP
|
Aleksandrów Łódzki (1)
|
2024-04-27 |
|
III |
|
|
2. |
39.78 |
1 |
|
ROBAK Artur
|
LKS Orkan Ostrzeszów
|
|
2007 |
Z/0127/22 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
|
OSU
|
3. |
34.21 |
3 |
|
GŁOGOWSKI Antoni
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2008 |
Z/1882/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
4. |
31.75 |
4 |
|
GOŻDZIK Albert
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
2008 |
Z/3983/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
OSU
|
5. |
20.31 |
5 |
|
BUDNY Bartosz
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2008 |
Z/6260/23 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Dysk (1.75) M |
1. |
31.27 |
1 |
|
PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2005 |
|
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Dysk (2) M |
1. |
43.98 |
1 f40 |
|
JACKÓW Krzysztof
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
1980 |
Z/4671/18 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-19 |
|
II |
|
|
2. |
43.93 |
6 |
|
JACKÓW Krzysztof
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
1980 |
Z/4671/18 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
II |
|
|
3. |
43.08 |
3 f35 |
|
PELESZCZAK Daniel
|
MKS Juvenia Puszczykowo
|
|
1987 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-19 |
|
II |
|
|
4. |
39.20 |
5 f40 |
|
SKIBICKI Zdzisław
|
KS Gwardia Piła
|
|
1982 |
Z/11326/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-19 |
|
III |
|
|
5. |
35.23 |
8 |
|
JURGIEL Jerzy
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2004 |
Z/12345/21 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
|
|
Młot (4) M |
1. |
37.12 |
6 f70 |
|
MUSZYŃSKI Andrzej
|
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
|
|
1951 |
Z/11068/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-21 |
|
-- |
|
|
2. |
34.08 |
1 |
|
MUSZYŃSKI Andrzej
|
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
|
|
1951 |
Z/11068/21 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
3. |
33.51 |
2 |
|
KMIECIK Stanisław
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1949 |
Z/5653/22 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
4. |
28.26 |
3 |
|
MICHALSKI Zygmunt
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1950 |
Z/12344/21 |
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
5. |
25.95 |
13 f70 |
|
KAPTURSKI Andrzej
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1949 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-21 |
|
-- |
|
|
Młot (5) M |
1. |
35.96 |
5 |
|
BARCZAK Paweł
|
UKS Achilles Leszno
|
|
2008 |
Z/5346/23 |
U18
|
WP
|
Żary (1)
|
2024-04-26 |
|
-- |
LDK! |
|
2. |
29.04 |
3 |
|
STOLAREK Marcel
|
UKS Skoczek Władysławów
|
|
2008 |
Z/0144/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
Młot (6) M |
1. |
49.97 |
1 |
|
BOJANOWSKI Stanisław
|
UKS Achilles Leszno
|
|
2006 |
Z/3588/20 |
U20
|
WP
|
Żary (1)
|
2024-04-26 |
|
III |
LDK! |
|
2. |
43.04 |
8 f50 |
|
NADACHOWSKI Marek
|
niest. Poznań
|
|
1972 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-20 |
|
-- |
|
|
3. |
41.07 |
4 |
|
ANDRZEJAK Bartosz
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2006 |
Z/4280/24 |
U20
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
|
|
Młot (7.26) M |
1. |
75.82 |
4 |
|
FAJDEK Paweł
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1989 |
Z/3286/11 |
Masters
|
WP
|
Nairobi (KEN) (M)
|
2024-04-20 |
|
MM |
|
KNS
|
2. |
75.44 |
1 |
|
WROTYŃSKI Marcin
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1996 |
Z/1594/12 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
MM |
|
KNS
|
3. |
71.93 |
10 |
|
WROTYŃSKI Marcin
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1996 |
Z/1594/12 |
Sen
|
WP
|
Leiria (POR) (M)
|
2024-03-09 |
|
M |
|
KNS
|
4. |
69.79 |
3 |
|
ZIÓŁKOWSKI Adam
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2002 |
Z/0930/16 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
M |
LDK! |
KNF
|
5. |
58.35 |
6 |
|
DZIOBA Jakub
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2003 |
Z/4493/18 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
I |
|
|
6. |
56.87 |
9 |
|
BAJER Mikołaj
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2004 |
Z/1093/18 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
I |
|
KN B
|
7. |
49.63 |
1 f45 |
|
KOZŁOWSKI Damian
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1978 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-20 |
|
II |
|
|
8. |
44.24 |
4 f40 |
|
SKIBICKI Zdzisław
|
KS Gwardia Piła
|
|
1982 |
Z/11326/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-17 |
|
III |
|
|
Ciêżarek (7) M |
1. |
16.46 |
2 f75 |
|
KMIECIK Stanisław
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1949 |
Z/5653/22 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-18 |
|
-- |
|
|
2. |
12.13 |
9 f70 |
|
MUSZYŃSKI Andrzej
|
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
|
|
1951 |
Z/11068/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-19 |
|
-- |
|
|
3. |
9.65 |
12 f70 |
|
KAPTURSKI Andrzej
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1949 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-19 |
|
-- |
|
|
Ciêżarek (11) M |
1. |
16.59 |
5 f50 |
|
NADACHOWSKI Marek
|
niest. Poznań
|
|
1972 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-17 |
|
-- |
|
|
Cieżarek (15) M |
1. |
15.44 |
1 f40 |
|
SKIBICKI Zdzisław
|
KS Gwardia Piła
|
|
1982 |
Z/11326/21 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-21 |
|
-- |
|
|
2. |
12.11 |
8 f45 |
|
JANKOWSKI Tomasz
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1974 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-17 |
|
-- |
|
|
Oszczep (500) M |
1. |
15.58 |
14 f70 |
|
KAPTURSKI Andrzej
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1949 |
|
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-17 |
|
-- |
|
|
Oszczep (600) M |
1. |
47.90 |
1 |
|
KOWALSKI Natan
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2009 |
Z/0290/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
IV |
LDK! |
|
2. |
31.82 |
2 |
|
MĄCZKOWIAK Adam
|
UKS Sprint PrzeŒmierowo
|
|
2010 |
Z/0715/20 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
3. |
29.76 |
3 |
|
POLUS Cyprian
|
LUKS Orkan Wrze¶nia
|
|
2010 |
Z/6666/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
4. |
29.21 |
4 |
|
MERDA Mateusz
|
WMLKS Nadodrze Powodowo
|
|
2010 |
Z/6077/23 |
U16
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Oszczep (700) M |
1. |
54.02 |
1 |
|
PIESZKE Marcel
|
UKS Orkan Šroda Wlkp.
|
|
2007 |
Z/2634/20 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
KN B
|
2. |
53.09 |
2 |
|
ADLER Ignacy
|
PLKS Gwda Piła
|
|
2007 |
Z/8628/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
III |
LDK! |
OSU KN B
|
3. |
35.59 |
4 |
|
LORENC Łukasz
|
UMKS Iskra Wolsztyn
|
|
2007 |
Z/0030/21 |
U18
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
LDK! |
|
Oszczep (800) M |
1. |
59.86 |
3 |
|
WASZKIEWICZ Krystian
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2001 |
Z/5938/15 |
Sen
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
II |
|
|
2. |
42.54 |
5 |
|
STACHOWIAK Artur
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2002 |
Z/1468/16 |
U23
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
3. |
34.04 |
6 |
|
ORŁOWSKI Wojciech
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1978 |
|
Masters
|
WP
|
Poznań (1)
|
2024-04-28 |
|
-- |
|
|
Chód 3 km M |
1. |
19:24.39 mx |
1 s1 |
|
MISIAK Jan
|
UKS 12 Kalisz
|
|
2011 |
Z/3225/23 |
U14
|
WP
|
Warszawa (M)
|
2024-03-27 |
|
-- |
LDK! |
|
Chód 5 km M |
1. |
33:32 r |
32 f60 |
|
KWITA Zbigniew
|
OŠ AZS Poznań
|
|
1959 |
Z/0156/19 |
Masters
|
WP
|
Toruń (M)
|
2024-03-22 |
|
-- |
|
|
bieg vertical M |
1. |
0:40:07 |
2 |
|
OLEJNIK Michał
|
WKS Grunwald Poznań
|
|
1992 |
Z/2507/22 |
Sen
|
WP
|
Szczawnica (M)
|
2024-04-19 |
|
-- |
|
|
b.górski na krótkim dyst. M |
1. |
0:09:03 |
4 U16 |
|
SZYMCZAK Stanisław
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2010 |
Z/0016/21 |
U16
|
WP
|
Bielsko-Biała (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
2. |
0:31:43 |
3 U20 |
|
SUCHORA Cezary
|
LKS Sana Ko¶cian
|
|
2005 |
Z/1765/20 |
U20
|
WP
|
Bielsko-Biała (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
|
KN B
|
3. |
0:32:50 |
25 U16 |
|
NOWAK Michał
|
OŠ AZS Poznań
|
|
2009 |
Z/2384/20 |
U16
|
WP
|
Bielsko-Biała (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
4. |
0:37:01 |
16 U18 |
|
WOJCIECHOWSKI Oskar
|
UKS Achilles Leszno
|
|
2008 |
Z/14483/21 |
U18
|
WP
|
Bielsko-Biała (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
5. |
0:38:04 |
19 U18 |
|
JANIAK Tomasz
|
UKS Achilles Leszno
|
|
2007 |
Z/14484/21 |
U18
|
WP
|
Bielsko-Biała (M)
|
2024-04-14 |
|
-- |
LDK! |
OSU
|
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD |
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 9.1726710796356 sekund
|